JAY Zip+Poduszka

Zip+ posiada 2-warstwową piankową podstawę z wyprofilowanym otworem, który pomaga zmniejszyć nacisk na wrażliwe obszary i równomiernie rozłożyć ciężar, aby zapewnić dziecku wygodę. Do wyboru jest zewnętrzny pokrowiec Microclimatic lub opcjonalny pokrowiec CoolOver regulujący temperaturę, który pomaga w zarządzaniu mikroklimatem.

Idealny dla dzieci o umiarkowanej ochronie skóry i łagodnych lub umiarkowanych potrzebach w zakresie wsparcia postawy. Dostępna jest wersja wyprofilowana dla dzieci o wysokich wymaganiach w zakresie postawy.

Kontakt
Poduszka do wózka dla dzieci JAY Zip+
Kształtowanie w celu zmniejszenia ciśnienia

Kształtowanie w celu zmniejszenia ciśnienia

Górna warstwa pianki składa się z wrażliwej na temperaturę pianki Visco z pamięcią elastyczną, zapewniającej doskonałą redukcję nacisku na całej powierzchni siedziska. Kształt poduszki zmniejsza nacisk z obszarów kostnych, a zwinięta krawędź z przodu zwiększa komfort.

Do wyboru pokrowiec Microclimatic lub CoolOver

Do wyboru pokrowiec Microclimatic lub CoolOver

Zip+ można zamówić z pokrowcem Microclimatic lub CoolOver

Pokrowiec mikroklimatyczne: Spacer to dwukierunkowa elastyczna tkanina, która wspomaga krążenie i odciąga część izolacji od skóry, którą mogą tworzyć inne pokrowce.

Pokrowiec CoolOver: Wiadomo, że ciepło i wilgoć w znacznym stopniu przyczyniają się do uszkodzenia skóry. Pokrowiec CoolOver został zaprojektowany, aby pomóc skutecznie regulować temperaturę skóry. Gdy temperatura skóry jest wyższa niż pożądany poziom, pokrowiec CoolOver pomaga odprowadzić nadmiar ciepła ze skóry, a jednocześnie ułatwia zatrzymywanie ciepła, gdy temperatura skóry jest niższa, mając na celu utrzymanie optymalnej temperatury skóry.

Pokrowiec Interliner jako standard

Pokrowiec Interliner jako standard

Poduszka jest również wyposażona w pokrowiec Interliner, który zapewnia dodatkową ochronę postawy. Sprytna wyściółka nadal jest elastyczna i oddychająca, a także odporna na zachlapanie. Można ją wycierać do czysta, co zapewnia bezproblemową pielęgnację.

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

Dostępne są dwa różne kontury, aby spełnić różne potrzeby związane z postawą ciała

Nowa Zip+ jest dostępna w płaskich i wyprofilowanych kształtach, zaspokajając potrzeby w zakresie wsparcia postawy od łagodnej do umiarkowanej. Płaski kontur pomaga dzieciom z umiarkowaną ochroną skóry i łagodnymi do umiarkowanych potrzebami w zakresie wsparcia postawy, wersja konturowa jest dostępna dla dużych potrzeb w zakresie postawy.

Wymiary
Całkowita szerokość:200mm - 340mm
Całkowita wysokość:50mm
Głębokość:200mm - 460mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:158kg
Opcje produktu
Rodzaj pokrowca:Pokrowiec CoolOver i Microclimatic

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty