{

LECKEY MyWay+Walker

MyWay+ to wyjątkowy trener chodu z otwartą ramą, który sprytnie wspiera dzieci w pozycji pionowej, bez użycia rąk, a przy tym poprawia chodzenie, aby zmaksymalizować możliwości eksploracji, interakcji i uczestnictwa.

Przedstawiamy MyWay+

Opierając się na tym, co najlepsze w chodziku MyWay, z radością przedstawiamy MyWay+, przemyślany i przeprojektowany, aby wnieść większą indywidualność do świata balkoników. Łącząc indywidualną konstrukcję otwartej ramy i innowacyjną uprząż z szeroką gamą akcesoriów, MyWay+ można dostosować do potrzeb i umiejętności każdego dziecka. Wczesna interwencja jest kluczem do optymalizacji potencjału dziecka, dlatego zmieniliśmy wymiary naszej ramy w rozmiarze 1, aby lepiej dopasować się do proporcji ciała młodszych dzieci i naprawdę dać im najlepszą możliwość rozwoju ich umiejętności fizycznych, poznawczych, emocjonalnych i społecznych.

Umów sie na pokaz
Leckey MyWay+
Otwarta konstrukcja ramy

Otwarta konstrukcja ramy

Promowanie wolności i niezależności leży u podstaw MyWay+. Minimalistyczna konstrukcja z otwartą ramą zapewnia wsparcie bez ograniczeń, umożliwiając dzieciom zbliżenie się do przyjaciół, rodziny i świata możliwości.

Każdy z trzech rozmiarów ram jest dostarczany z naszymi solidnymi nowymi kółkami do użytku w pomieszczeniach/na zewnątrz, dzięki czemu nie ma ograniczeń, jaką ścieżkę może wybrać Twoje dziecko. Te solidne koła są standardowo wyposażone w zabezpieczenie przed staczaniem się do tyłu, blokadę kierunku i zmienny opór, aby wspomagać kierowanie, zapobiegać ruchom do tyłu, kontrolować prędkość i zapewniać, że cała energia jest skupiona na ruchu i zabawie.

Rama rozmiaru 2 i 3 może być oddzielona i złożona, co ułatwia transport.

Wyjątkowa uprząż do chodzenia w pozycji pionowej bez użycia rąk

Wyjątkowa uprząż do chodzenia w pozycji pionowej bez użycia rąk

Rewolucyjna, podobna do gorsetu uprząż MyWay+ zapewnia wsparcie 360° dla głębokiej stabilizacji. Ta bardziej naturalna, wyprostowana postawa poprawia chodzenie, kontrolę nad głową i tułowiem oraz zapewnia swobodę rąk do uczestniczenia i zabawy w klasie i na placu zabaw.

Pięknie zaprojektowana uprząż jest wygodna, elastyczna i ma strukturę, która pomaga radzić sobie z niskimi lub wysokimi napięciami i kierować dynamicznymi sinusoidalnymi ruchami chodu.

Zintegrowane pętle do podnoszenia znacznie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie z chodzika, szczególnie dla zmęczonych nóżek po długim marszu.

Indywidualne podejście do każdego dziecka

Dostępny w 3 rozmiarach ram z 6 uprzężami oznaczonymi kolorami, MyWay+ wnosi indywidualność do świata chodzików i jest teraz dostępny z jeszcze szerszą gamą akcesoriów. Chód nożycowy może być wspierany dystalnie za pomocą regulowanych prowadnic kostek lub proksymalnie za pomocą nowych podkładek odwodzących dla nowego wąskiego siodła.

Nowe uchwyty do prowadzenia dla dorosłych z regulacją wysokości umożliwiają prowadzenie ramy po małych przestrzeniach i pomogą w pierwszych krokach, aby stały się znaczącymi ruchami. Podstawowe lub złożone zagłówki utrzymują głowę w pozycji pionowej i w linii środkowej, a podstawowe lub wielostopniowo ustawiane podpórki na ramiona dają dziecku dodatkowe środki do stabilizacji ramion lub kontrolowania wahań ruchów. Te akcesoria współpracują ze sobą, aby zapewnić, że MyWay+ można dostosować do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Indywidualne podejście do każdego dziecka

MyWay+ został opracowany z myślą o rozwoju dziecka.

Dzieci z dodatkowymi potrzebami często mają słabsze mięśnie, zwłaszcza wokół bioder. Może to mieć wpływ na ich chód, funkcję i rozwój stawu biodrowego. Nowa funkcja kroku bocznego MyWay+ blokuje kółka w pozycji bocznej, dając możliwość celowania i wzmacniania mięśni odwodzicieli bioder, gdy są one w pełni podparte w ramie.

Ponadto przejście od stania do chodzenia wymaga wielu małych, ale ważnych kamieni milowych, m.in. boczne przesunięcie ciężaru, krok w bok i kontrola równowagi. Dzięki akcesorium do pedałów i funkcji skrętu bocznego, MyWay+ wspiera te kroki rozwojowe, zachęcając do samodzielnego poruszania się.

Beznarzędziowa regulacja kąta nachylenia oraz ogólna i dokładna regulacja wysokości, wraz z szeroką gamą akcesoriów, zapewniają terapeutom optymalizację ustawień w celu maksymalizacji uczestnictwa i zabawy.

MyWay+ został opracowany z myślą o rozwoju dziecka.

MyWay+ Pedal

MyWay+ Pedal to rewolucyjny trenażer eliptyczny, który montuje się na MyWay+ w rozmiarze 2 i 3. W przeciwieństwie do jazdy na rowerze, która zachęca do przyjęcia zgiętej pozycji siedzącej, pedałowanie w pozycji wyprostowanej z obciążeniem celuje i wzmacnia mięśnie przeciwdziałające grawitacji (łydkek, mięsień czworogłowy i pośladków).

Ruch eliptyczny zapewnia wrażenia sensomotoryczne podobne do chodu i może być początkowo używany biernie przez dzieci, które mają trudności z zainicjowaniem jakichkolwiek kroków, aby promować wzorce pamięci mięśniowej i zachęcać do dobrego ruchu krokowego; a później aktywnie, sami inicjując ruch. Dzieci mogą również przejść od zakładania pasków na kostkę do zdejmowania ich w przypadku najcięższego treningu.

Przede wszystkim sprawia, że ​​terapia jest przyjemnością!

Beznarzędziowa regulacja kąta nachylenia oraz ogólna i dokładna regulacja wysokości, wraz z szeroką gamą akcesoriów, zapewniają terapeutom optymalizację ustawień w celu maksymalizacji uczestnictwa i zabawy.

MyWay+ Pedal

Umów się na pokaz LECKEY MyWay+ już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:Rama 1: 570mm - Rama 2: 670mm - Rama 3: 720 mm
Całkowita długość:Rama 1: 840mm - Rama 2: 930mm - Rama 3: 1180mm
Przedzial wiekowy:Rama 1: 1-5 lat; Rama 2: 4-11 lat; Rama 3: 9-16 lat
Waga
Maksymalna waga użytkownika:Rama 1; 25kg - Rama 2; 50kg - Rama 3; 80kg
Całkowita waga:Waga ramy 1; 14kg - Waga ramy 2; 7.5kg - Waga ramy 3; 11kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.