Leckey Everyday Activity SeatFotelik multipozycyjny

Wsparcie pozycjonowania dla dzieci, nastolatków i młodych dorosłych

Każdy dzień jest aktywnym dniem z fotelikiem LECKEY Everyday Activity Seat, dającym swobodę poruszania się bez poświęcania optymalnego pouringu i wsparcia miednicy. Zaprojektowany dla dzieci, młodzieży i młodych dorosłych w wieku 1-18 lat, Everyday Activity Seat daje młodym ludziom możliwość odkrywania świata, zapewniając jednocześnie silne wsparcie miednicy odpowiednie do korygowania słabego posturingu.

Ten system wspomagania siedzenia i pozycjonowania jest również optymalnym fotelikiem terapeutycznym do codziennego użytku, a jednocześnie idealnym do codziennych sytuacji, w których konwencjonalne krzesło nie jest odpowiednie.

Umów sie na pokaz
LECKEY Everyday Activity Seat
Atrakcyjne wzornictwo

Atrakcyjne wzornictwo

Dostępne w 4 kolorach tkanin przyjaznych dzieciom, 3 rozmiarach, 3 kolorach podwozia i 2 rodzajach tkanin fotelik Everyday Activity został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Z typami podwozi zaprojektowanymi przez LECKEY'a i szerokim zakresem wyposażenia dodatkowego ten fotelik terapeutyczny został zaprojektowany z myślą o prawdziwym życiu, dając użytkownikowi wiele możliwości wyboru, aby dopasować się do jego życia.

Czteropunktowe pasy biodrowe

Czteropunktowe pasy biodrowe

Fotelik Everyday Activity Seat wykorzystuje czteropunktową uprząż zaprojektowaną w celu zapewnienia wyjątkowego wsparcia postawy miednicy. Czteropunktowa uprząż biodrowa, którą można łatwo regulować za pomocą środkowej klamry, zapewnia mocne i regulowane wsparcie. Oprócz prostego zakresu regulacji pozycji tułowia, głowy, nóg i stóp, czteropunktowa uprząż miednicy zapewnia optymalne wsparcie postawy, które rośnie wraz z użytkownikiem.

 Funkcjonalność na co dzień

Funkcjonalność na co dzień

Dzięki wyjątkowemu podparciu miednicy na smukłej podstawie ten fotelik terapeutyczny jest idealny na co dzień. W siedzisku do codziennej aktywności LECKEY zapewnia użytkownikom swobodę ruchu. Fotelik Everyday Activity umożliwia takie czynności, jak granie, jedzenie, czytanie, pisanie lub rozmawianie z przyjaciółmi, pozwalając użytkownikowi żyć pełnią życia.

W połączeniu z podstawą jezdną Hi-Low, umożliwiającyą łatwą regulację wysokości, to rozwiązanie do siedzenia i pozycjonowania jest idealnym fotelikiem terapeutycznym na co dzień.

Zaprojektowany z myślą o komforcie

Zaprojektowany z myślą o komforcie

Niemożliwe jest uzyskanie optymalnego podparcia postawy bez komfortu, a siedzisko LECKEY Everyday Activity Seat zapewnia komfort w codziennym życiu. Miękkie, oddychające pokrowce pozwalają użytkownikowi czuć się komfortowo w różnych klimatach, a formowane podłokietniki zapewniają użytkownikowi komfort aktywnego życia na co dzień. Wyprofilowane oparcie i pochylona poduszka siedziska zapewniają zarówno wygodę, umożliwiając optymalne wsparcie postawy. Fotelik terapeutyczny LECKEY Everyday Activity Seat zapewnia optymalne wsparcie siedzenia i pozycjonowania bez utraty komfortu.

Dostępna jest szeroka gama akcesoriów, które można dostosować do dowolnych potrzeb związanych z postawą. Dzięki smukłej, łatwej w użyciu konstrukcji ten system siedzisk z podparciem postawy łatwo dopasowuje się do domu.

Umów się na pokaz Leckey Everyday Activity Seat już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:30 kg / 50 kg / 100 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.