Leckey Therapy Bench

Opracowany, aby wspierać dzieci w neutralnej pozycji. Ta ławka terapeutyczna z innowacyjnymi kołyskami ułatwia aktywną terapię dziecka, uwalniając ręce.

Zaprojektowana, aby ułatwić aktywną terapię dzieci w celu bardziej angażujących i produktywnych sesji terapeutycznych. Możliwość regulacji ławki sprawia, że ​​jest ona odpowiednia dla szerokiego grona użytkowników o różnych poziomach umiejętności, dzięki czemu jest nieocenioną pomocą w każdym programie terapeutycznym. Unikalne cechy ławki współpracują ze sobą, aby pomóc terapeutom w Segmentalnej Ocenie Kontroli Tułowia (SATCo), ponieważ kołyska do ćwiczeń i tylna poduszka tułowia umożliwiają aktywną terapię dziecka. Ocena SATCo daje terapeutom lepsze zrozumienie, gdzie zastosować wsparcie posturalne, aby zoptymalizować funkcjonowanie.

Poproś o broszurę
Leckey Therapy Bench
Innowacyjna kołyska do aktywności

Innowacyjna kołyska do aktywności

Dostępna w 5 rozmiarach, innowacyjna, gorsetowa kołyska aktywna stabilizuje miednicę w neutralnej pozycji, działając jako dodatkowa para rąk dla terapeuty, jednocześnie dając dziecku pewność poruszania się, sięgania i chwytania.

Wspomagająca podkładka terapeuty

Wspomagająca podkładka terapeuty

Podkładka terapeuty z regulacją wysokości działa jako dodatkowe wsparcie dla terapeuty, który może oprzeć się o tylną podporę i delikatnie zachęcać do cofania ramion.

Wspierające podkładki tułowia

Wspierające podkładki tułowia

Podpórka tułowia pomaga dziecku siedzieć prosto z głową i kręgosłupem ułożonymi nad miednicą. To najlepszy i najłatwiejszy sposób na naukę pozycji siedzącej.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie