SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Freestander

Leckey FreestanderStander

Wolność jest u Twoich stóp dzięki pionizatorowi LECKEY Freestander

Dostępny w 3 różnych rozmiarach, LECKEY Freestander jest pionizatorem dla dzieci i młodzieży, zaprojektowanym tak, by oferować różnorodne regulowane peloty, zapewniające wygodną postawę klatki piersiowej, bioder, kolan i stóp.

Łatwy w ustawieniu i regulacji, dzięki czemu LECKEY Freestander jest idealnym rozwiązaniem dla wielu użytkowników i idealnie nadaje się do szkoły, sali terapeutycznej i domu.

Poproś o broszurę
LECKEY Freestander Standing System
 Swoboda pozycjonowania

Swoboda pozycjonowania

LECKEY Freestander jest idealnym pionizatorem terapeutycznym przeznaczonym dla dzieci i nastolatków o umiarkowanych i złożonych potrzebach posturalnych. Wyposażony w unikalny pozycjonujący pas biodrowy, który umożliwia derotację bioder; wyrównanie miednicy i środka ciężkości nad podstawą podparcia i akomodacji lub korekcję zgięcia w stawach biodrowych i kolanowych.

Szeroka gama regulowanych wsporników nóg, bioder, tułowia i opcjonalnych podpórek na głowę umożliwia akomodację lub korektę zgięcia w biodrach i kolanach, dodatkowo promując wygodny system pionizacji.

Codzienne czynności stały się możliwe

Codzienne czynności stały się możliwe

LECKEY Freestander to idealny pionizator do użytku w codziennych czynnościach. Dzięki łatwej w utrzymaniu tkaninie, LECKEY Freestander sprawia, że ​​czyszczenie jest szybkie i łatwe.

Opcje i akcesoria, takie jak solidny i lekki stolik z tacą, uchwyty i poręcze, zapewniają LECKEY Freestander większą użyteczność w klasie i domu, zwiększając niezależność podczas posiłków i pomagając w rozwoju umiejętności motorycznych podczas czynności, które są w zasięgu ręki.

Zaprojektowany z myślą o łatwości

Zaprojektowany z myślą o łatwości

Mocna rama LECKEY Freestander z regulacją wysokości idealnie nadaje się do zapewnienia wsparcia postawy w klasie, sali terapeutycznej lub w domu.

Zaprojektowany z myślą o łatwości i dostępności, ten pionizator pediatryczny ma niskoprofilową podstawę umożliwiającą łatwe przesiadanie z pionizatora na wózek lub inne miejsce siedzące.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:rozmiar 1: 60 kg / rozmiar 2: 80 kg / rozmiar 3: 90 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie