SYSTEMY SIEDZISK / LECKEY / Pionizatory / Leckey Squiggles Stander

Leckey Squiggles StanderStander

Regulowany pionizator 3 w 1 przeznaczony dla rosnących dzieci

Wszechstronny pionizator LECKEY Squiggles 3 w 1 (pozycje: ze wsparciem z przodu, lężąca, ze wsparciem z tyłu). 
Ułatwia anatomiczne, prawidłowe odwodzenie i stabilizuje stawy, aby zapewnić optymalne obciążenie we wczesnym rozwodu stawów biodrowych. 

Pionizator terapeutyczny dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat. Dostępny z różnymi ruchomymi podstawami do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Umów sie na pokaz
LECKEY Squiggles Stander dla dzieci
Opcje mobilności

Opcje mobilności

Połączenie pionizaotra i szeregu opcji podstawy jezdnej, w tym do użytku na zewnątrz, oznacza, że ​​dzieci mogą korzystać z terapii pionizacji w każdym środowisku!

Lekka i solidna konstrukcja pionizatora LECKEY Squiggles zapewnia łatwe przenoszenie systemu z jednej podstawy jezdnej na drugą lub demontaż do przechowywania lub transportu.

Wsparcie Squiggles

Wsparcie Squiggles

Pionizator LECKEY Squiggles można łatwo dostosować do potrzeb rosnącego dziecka w zakresie postawy i komfortu. W pełni regulowane podparcie miednicy działa w pozycji pionowej (pronacja i supinacja), zapewniając skuteczne podparcie miednicy i wyrównanie jej z resztą ciała, aby pozycja stojąca była wygodna i skuteczna terapeutycznie.

Korzyści wynikające z pionizacji

Korzyści wynikające z pionizacji

Pionizator LECKEY Squiggles został zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom korzyści płynące z terapii pionizacji, przy jednoczesnym zachowaniu potrzeb związanych z postawą dziecka. Niektóre z tych korzyści związanych ze stylem życia i zdrowiem obejmują:

  • Ulepszona redukcja ciśnienia
  • Zwiększony zasięg funkcjonalny
  • Poprawiony zakres ruchu
  • Wspieranie ważnych narządów i poprawa krążenia
  • Promocja zdrowych kości
  • Zmniejszone nieprawidłowe napięcie mięśniowe
  • Poprawione zdolności motoryczne
Czas na zabawę

Czas na zabawę

Czynności takie jak zabawa, jedzenie, czytanie, pisanie lub rozmowy z przyjaciółmi są łatwe w pionizatorze LECKEY Squiggles, z opcją głęboko osadzonego stołu do ćwiczeń, z którego można korzystać w pozycji pionowej (pronacja i supinacja).

Umów się na pokaz Leckey Squiggles Stander już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita wysokość:690 mm
Waga
Maksymalna waga użytkownika:22 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.