Patricia Santana

"Życie nie kończy się, gdy siedzisz na wózku. Rozpoczyna się na nowo. Jest to idealna okazja, aby pokonywać swoje ograniczenia każdego dnia."

Kiedy miałam 11 lat, zdiagnozowano u mnie poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego. To wszystko stało się nagle. Do tego czasu nigdy nie miałam problemów zdrowotnych i z dnia na dzień byłam na wózku sparaliżowana od klatki piersiowej w dół.

Jestem pasjonatką mody i makijażu. Mogę spędzać godziny na przeglądaniu magazynów, oglądaniu filmów lub robieniu zakupów. W 2015 roku spełniłam swoje marzenie, kiedy zostałam pierwszą hiszpańską modelką na wózku, która wyszła na wybieg podczas New York Fashion Week.

Marzę o tym, by zarabiać na życie czymś, co zbudowałam własnym wysiłkiem, czymś, co motywuje innych. Inspirują mnie ci, którzy się przezwyciężają, budzą się codziennie i ryzykują, walczą o swoje marzenia. Uwielbiam czytać inspirujące historie o ludziach, którzy osiągnęli wszystko od zera.

Życie nie kończy się, gdy siedzisz na wózku, rozpoczyna się na nowo. To okazja, aby pokonywać swoje ograniczenia każdego dnia. Umiejętność spojrzenia wstecz, na to co przeszłaś, to niesamowite!

patriicia_stna

Patricia Santana Uses...

QUICKIE Neon² Wózek ze składaną ramą

Dowiedz się więcej QUICKIE Neon²