{

Empulse Attitude ManualUrządzenie napędowe do wózka

Sportowy charakter

Sportowy charakter

Attitude Manual to doskonały wybór dla osób, które chcą się wzmocnić i rozwijać swoją wytrzymałość poprzez rekreacyjną jazdę na rowerze. Przednie koła o średnicy 20" i 30-biegowa przerzutka gwarantują wyjątkowy komfort jazdy w każdych warunkach. Ponadto potężny hamulec tarczowy zapewnia płynną kontrolę prędkości. Lekka, łatwa w obsłudze konstrukcja to doskonałe uzupełnienie wózka inwalidzkiego dla aktywnych. 

Poproś o broszurę OPCJE I CENY
EMPULSE Attitude Manual przystawka rowerowa
Gotowy do drogi w zaledwie 6 sekund!

Gotowy do drogi w zaledwie 6 sekund!

Pomysłowy mechanizm w przystawce rowerowej Attitude pozwala przymocować ją do wózka w zaledwie kilka sekund...i równie szybko ją odpiąć. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie ma czasu do stracenia lub gdy użytkownik się spieszy. 
Mechanizm łączący w przystawce rowerowej Attitude mocowany jest do przedniej części wózka inwalidzkiego, bez konieczności stosowania dodatkowych cześci lub plątaniny przewodów wokół kolan. Nic zatem nie zakłóca wygody, jakiej użytkownicy oczekują od swoich wózków. 

Zerknij koniecznie na film prezentujący montaż przystawki Attitude!

Gotowy do jazdy w każdych warunkach

Gotowy do jazdy w każdych warunkach

30-biegowa przerzutka DUAL DRIVE doskonale sprawdza się w każdych warunkach. Hamulec tarczowy umożliwia płynne sterowanie. 

Manetka typu Grip Shift

Manetka typu Grip Shift

Obsługiwana w prosty sposób jedną ręką manetka umożliwia szybką i bezproblemową zmianę biegów. 
Styl zawsze i wszędzie

Styl zawsze i wszędzie

Lekka, stylowa przystawka rowerowa ATTITUDE stanowi doskonałe uzupełnienie wózka EMPULSE. Dzięki aerodynamicznej, nowoczesnej konstrukcji i gamie 31 atrakcyjnych kolorów, przystawkę można w prosty sposób spersonalizować pod kątem wyjątkowej osobowości użytkownika. 

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:260 – 460 mm
Dlugosc kierownicy:170 mm
Szerokosc kierownicy V-crank:470 mm
Rozmiar koła przedniego:20“
Rozmiar koła tylnego:20“
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:N/A
Przerzutka do zmiany biegów:Trigger / Grip shift
Przerzutka, manetka:8 i 30
Wybór predkosci:N/A
Hamulce:Tarczowy (180 mm)
Maksymalna waga użytkownika:100 kg
Całkowita waga:14.5 kg
Waga czesci zamontowanych na wózku:170 g

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.