{

RGK Octane FXWózek ze sztywną ramą

Rozwiń skrzydła i zwiedzaj świat

Rewolucja w podróżach lotniczych… znowu!

Czas rozwinąć skrzydła i zacząc zwiedzać świat. Koniec z transportowaniem wózka w luku samolotu, zmuszaniem do korzystania z nieporęcznego wózka bez własnego napędu podczas podróży przez terminale lotniskowe lub zajmowaniem całego fotela samochodowego przez wózek na sztywnej ramie. Octane FX jest dla Ciebie. Po prostu składa się w kształt teczki, łatwo mieszcząc się do schowków nad głową i praktycznych rozmiarów bagażnika samochodowego.*

Brak składania na krzyżaku. Brak kompromisu między stabilnością, sztywnością czy wagą. Przestań unikać zwiedzania świata: zdobądź idealny wózek dzienny, który idealnie nadaje się dla nieustraszonych podróżników.

Tytanowa rama sprawia, że ​​idealnie nadaje się na wycieczki na plażę lub przejazd po bruku. Z Octane FX naprawdę możesz iść gdziekolwiek.

* Dotyczy lotów średnio- i długodystansowych, przy maksymalnej szerokości siedzenia 460 mm, przed podróżą zawsze skonsultuj się z linią lotniczą, aby upewnić się, że samolot jest odpowiedni.

Poproś o broszurę
Tytanowy wózek RGK Octane FX

Podróże powietrzne

Octane FX można złożyć do rozmiaru, który zmieści się w większości szafek na bagaż podręczny w samolotach. Więc kiedy dotrzesz do celu, nie musisz się martwić, czy Twój wózek doleciał w jednym kawałku i czy w ogóle doleciał!

Don't take the risk, take the FX.

Podróże powietrzne
Poznaj Sophie Carrigill

Zaświadczenie

Poznaj Sophie Carrigill

Nasza ambasadorka RGK Sophie Carrigill jest paraolimpijką, wzorem do naśladowania i wszechstronną supergwiazdą. Jej komentarz na temat Octane FX:

„Przez lata poruszania się na wózku inwalidzkim zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie najważniejsze. Musi być super prosty, idealnie dopasowany i wyglądać elegancko. Jako sportowiec twoje ciało zmienia się naturalnie i to niesamowite, że mogę mieć wózek dopasowany co do milimetra. Chciałam ogólnie bardziej kompaktowy wózek i ponieważ dużo podróżuję, Octane FX był idealnym wyborem."

Nowy poziom trwałości

Ciesz się zupełnie nowym poziomem wydajności i inżynierii w najmniejszych szczegółach. RGK Octane FX to wykonany na wymiar wózek tytanowy z wieloma zapierającymi dech w piersiach funkcjami.

 • Konstrukcja Q-Lock została poprawiona w zakresie wytrzymałości, niezawodności i użyteczności mechanizmu.

 • Tytan ma znacznie większą trwałość w porównaniu ze stalą i aluminium. Ma również naturalną amortyzację, która pochłania wibracje i jest bardzo odporny na korozję, zapewniając superpłynną i wygodną jazdę. Przenoszenie, napędzanie, podnoszenie, obracanie… Wszystko bez wysiłku dzięki Octane FX.

 • Tytanowe mocowania kółek przednich zostały zaprojektowane jako szczelny układ, co zapobiega przedostawaniu się brudu i wilgoci do łożysk

 • Nowa, regulowana, siateczkowa tapicerka siedziska w RGK Octane FX zapewnić Ci chłód, dzięki zaprojektowanemu specjalnie oddychającemu materiałowi. 

 • Dostępna jest pełna gama opcji, takich jak hamulce, osłony boczne, zabezpieczenie antywywrotne i wiele innych, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania. Oferujemy również szereg opcji pomocniczych, takich jak uchwyty do pchania czy podłokietniki.

Nowy poziom trwałości

Rób co chcesz

Styl, wydajność, funkcjonalność

W Octane FX zastosowano tylko najlepsze materiały. Twój wózek jest przedłużeniem Ciebie i pozwala Ci żyć dalej, niezależnie od tego, czy jest to odpoczynek, czy ciężka praca.

 • Ultra lightweight with a transport weight of just 5.5 kg (bez kół i poduszki, dla ramy o wymiarach 400x400 mm. Waga będą się różnić w zależności od rozmiaru i wybranych opcji).

 • “Real Made to Measure” z ponad 30 różnymi wymiarami, aby spersonalizować i stworzyć idealnie dopasowany wózek dla Ciebie.

 • Octane FX ma maksymalną wagę użytkownika 110 kg.

Styl, wydajność, funkcjonalność

O co chodzi w wózku „na miarę”?

Uszyty na miarę jest kluczem do uzyskania wózka, który nie tylko pasuje do Ciebie rozmiarem, ale także zapewnia najlepszą równowagę, wygodę i pozycję siedzenia. Prawidłowe dopasowanie i wykonanie pozwoli całkowicie zaufać Twojemu wózkowi.

  • Zmniejsz ryzyko wystąpienia poważnych problemów zdrowotnych i zapewnij optymalny komfort dzięki rozmiarowi ramy, który jest stworzony dla Ciebie.
  • Zwiększ wydajność wózka, spraw, by był kompaktowy, zwrotny i praktyczny, zmniejsz ilość energii potrzebnej do napędzania… Wszystko to dzięki optymalnej pozycji kółkek przednich.
  • Zapewnij wygodę, prawidłowe ułożenie miednicy i równowagę dzięki naszej gamie ergonomicznych oparć i siedzisk.
  • Poczuj się pewnie i stabilnie, dzięki taliowanemu siedzeniu i ramie
  • Stożkowa konstrukcja ramy siedziska zapewniająca pełne wsparcie
O co chodzi w wózku „na miarę”?

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:250-460 mm
Całkowita długość:400-625 mm
Całkowita wysokość:350-450 mm
Głębokość siedziska:250-460 mm
Wysokosc siedziska z przodu:480-550 mm
Pochylenie siedziska:0°-45°
Wysokosc oparcia:150-400 mm
Kat pochylenia oparcia:-7°-7°
Footrest Size:200-520 mm
Dane Techniczne/Waga
Typ ramy:Tytanowa
Maksymalna waga użytkownika:110 kg
Całkowita waga:5.5 kg (bez kół)
Waga po demontazu:7.5 kg (z kołami)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.