Wózki Manualne / RGK / Wózki dzienne / RGK Tiga Sub4

RGK Tiga Sub4Wózek ze sztywną ramą

Lekkość to wróg ograniczeń. Waga gwarantowana poniżej 4 kg!

Wykonany z aluminium klasy lotniczej Sub4 został zaprojektowany z miłością, pasją oraz chęcią stworzenia najlepszego wózka inwalidzkiego dostosowanego do indywidualnych potrzeb, bez żadnych kompromisów. Wierzymy, że każdy gram ma znaczenie, w związku z czym wszystkie części, aż po podkładki i śruby, zostały zoptymalizowane, tak by zapewnić naszym Klientom gwarantowany* ciężar ramy wózka do poniżej 4 kg. To właśnie model Tiga Sub4. 

*Bez kół tylnych i poduszki

Umów sie na pokaz
RGK Tiga Sub4 Ultra-lekki wózek dzienny
Sub 4 kg - gwarantowane, żadnych kruczków...

Sub 4 kg - gwarantowane, żadnych kruczków...

Obejmuje to wszystkie standardowe elementy, takie jak: kompaktowe hamulce, osłony boczne z włókna węglowego z błotnikiem, kółka przednie firmy Frog Legs, płytę podnóżka z włóka węglowego i tapicerki. 

Tylne koła i poduszka nie są brane pod uwagę, ponieważ łatwo je zdemontować na czas transportu. 

Zalety lekkości

Zalety lekkości

Im lżejszy wózek, tym mniej energii potrzeba do jego prowadzenia - to proste. Rozumiemy, że nawet niewielka redukcja ciężaru może nieco ułatwić wsiadanie i wysiadanie z samochodu, a co dopiero tak znaczne obniżenie wagi!

Wózek Tiga Sub4 porusza się wyjątkowo płynnie dzięki niewielkiemu ciężarowi i sztywnej ramie, ale bez obaw nie ucierpiała przez to jakość. Sub4 ma wszystkie cechy TIGA, a z uwagi na bardzo podobną konstrukcję i materiały ramy, użytkownicy mogą mieć pewność, że prócz lekkości model Sub4 cechuje także niezrównana wytrzymałość!

37 zmian konstrukcyjnych komponentów ramy

37 zmian konstrukcyjnych komponentów ramy

37 zmian konstrukcyjnych ramy pozwalających osiągnąć niską wagę. Komponenty te zmieniają unikatową ramę w praktyczny sprzęt, składający się z kółek przednich, osłon bocznych, hamulców i mocowań. Każdą z części poddano kontroli i analizie, tak by usunąć zbędne obciążenie, jednocześnie zachowując funkcjonalność. Standardowe wyposażenie zawiera wszystko, co potrzeba, bez żadnych ukrytych pułapek. 

16 zmian konstrukcyjnych w tapicerce

16 zmian konstrukcyjnych w tapicerce

16 zmina konstrukcyjnych pozwalających osiągnąć przykładową wagę 0,8 kg. Tapicerki siedziska i oparcia bezpośrednio łącza użytkownika z ramą, dzięki czemu produkt jest w stanie wpłynąć na jakość życia codziennego. Trudno przecenić ich znaczenie. Wszystkie obszary zostały poddane analizie, tak aby usunąć zabędne obciążenie, jednocześnie zachowując pełną funcjonalność i wszechstronność. 

Umów się na pokaz RGK Tiga Sub4 już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:Maks. 680 mm (SS + 240 mm)
Szerokość siedziska:250 - 440 mm
Głębokość siedziska:250 - 440 mm
Wysokosc siedziska z przodu:380 - 520 mm
wysokość siedziska z tyłu:360 - 500 mm
Wysokosc oparcia:100 - 400 mm
Kat pochylenia oparcia:Indywidualny
Pochylenie kól:1° / 2° / 3°
Kolory:23kolory ramy plus 5 kolorów części anodyzowanych
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:110 kg
Całkowita waga:Od 6,2 kg (waga po demontażu 3.6 kg)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.