{

RGK Veypr Sub4Wózek ze sztywną ramą

ROZPOCZĘŁA SIĘ NOWA ERA

Wykonane na miarę w połączeniu z włóknem węglowym zapewniają niezrównaną wydajność

Spełniło się 10-letnie marzenie. Dzięki nowej pionierskiej technologii Veypr Sub4 jest pierwszym na świecie naprawdę wykonanym na wymiar wózkiem z włókna węglowego. Dzięki ultralekkiej technologii Sub4, zapewniającej płynną, ale sztywną jazdę i ponad 30 indywidualnym pomiarom, „prawdziwy” wózek wykonany na miarę jest inny!

Dzięki wysokiej użyteczności Veypr Sub4 jest stworzony do codziennych przygód. Dzięki urzekającemu wyglądowi i ergonomicznej konstrukcji Veypr Sub4 zapewnia najlepsze wrażenia z jazdy.

Poproś o broszurę
RGK Veypr Sub4 wózek z włókna węglowego

Płynna, ale sztywna jazda

100% rama z włókna węglowego

Veypr Sub4 jest wyposażony w ramę w 100% z włókna węglowego. Jedną z kluczowych zalet włókna węglowego jest jego wytrzymałość w porównaniu z wagą, więc chociaż ten wózek jest ultralekki, jest również niezwykle mocny, aby zapewnić płynną, ale sztywną jazdę. Veypr Sub4 składa się z 4x warstw ręcznie wykonanego włókna węglowego - trzech strukturalnych warstw włókna węglowego, każda przesunięta o 45 stopni zapewnia optymalną wytrzymałość we wszystkich kierunkach. Ostatnia warstwa jest następnie precyzyjnie układana ręcznie, aby uzyskać piękne wykończenie wzoru w jodełkę. Pierwszy na świecie prawdziwie skrojony na miarę wózek z ramą w 100% z włókna węglowego!

100% rama z włókna węglowego

Stworzony do codziennych przygód

Ultralekki

Veypr Sub4 to pierwszy na świecie naprawdę wykonany na miarę wózek inwalidzki z włókna węglowego. Podobnie jak wszystkie wózki z gamy Sub4, Veypr Sub4 ma gwarantowaną* wagę transportową poniżej 4 kg, a jest nawet o około 10% lżejszy niż Octane Sub4. To sprawia, że Veypr Sub4 to najlepszy wózek dla aktywnego stylu życia. Lżejszy wózek oznacza, że codzienne czynności stają się łatwiejsze. Przy wadze transportowej od 3,3 kg przenoszenie do samochodu jest łatwe, a pokonywanie długich dystansów bez wysiłku dzięki wadze ramy 2,4 kg.

* Z wyłączeniem kół, poduszek i opcji niecertyfikowanych.

 

Ultralekki

Na miarę

Idealne dopasowanie

Dzięki ponad 30 indywidualnym pomiarom z dokładnością do milimetra, tylko RGK oferuje „prawdziwe” wykonananie na miarę, tworząc idealny wózek dla Ciebie. Wybierz optymalną postawę, komfort i wydajność. „Prawdziwy” wykonany na miarę jest inny niż wszystkie inne i pozwala dostosować charakterystykę wózka do indywidualnych potrzeb, zapewniając Ci aktywny tryb życia.

  • Wykonuje się ponad 30 indywidualnych pomiarów wózka, tak aby odpowiadał indywidualnym wymaganiom każdego użytkownika.

  • Dostępna jest szeroka gama ergonomicznych opcji zapewniających optymalny komfort, równowagę i postawę.

  • Najlżejsze możliwe rozwiązanie uzyskuje się za pomocą indywidualnych pomiarów.

  • Siedzenie we właściwej pozycji może znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia problemów związanych z presją w perspektywie krótko- i długoterminowej. Dobre zdrowie pomaga promować bardziej aktywny styl życia, co z kolei może pozytywnie wpłynąć na samopoczucie użytkownika.

  • Poczucie komfortu zwiększa pewność siebie, co pomaga użytkownikowi prowadzić aktywny tryb życia. Prawdopodobieństwo wystąpienia długotrwałego dyskomfortu, bólu i uporczywych urazów jest znacznie zmniejszone.

  • Użytkownik i wózek współpracują. Zmniejsza to ilość energii potrzebnej do napędzania, a to z kolei zwiększa wydajność wózka, aby zmaksymalizować możliwości użytkownika.

Idealne dopasowanie

Precyzyjna kontrola

Przeprojektowane kółka samonastawne i szyna siedziska z włókna węglowego

Nie tylko zmienilismy ramę dla Veypr Sub 4, wszystkie kluczowe komponenty zostały przeprojektowane. Wszystko, co może być włóknem węglowym, to włókno węglowe.  

Przeprojektowany widelec kółka z włókna węglowego jest o 40% lżejszy w porównaniu do jego aluminiowego odpowiednika! Unikalna w procesie Veypr Sub4, rura ramy siedziska została przeprojektowana pod kątem wytrzymałości i komfortu. Większa powierzchnia zapewnia ramie sztywność, a przemodelowany kształt został zoptymalizowany pod kątem chwytu dłoni i komfortu.

Przeprojektowane kółka samonastawne i szyna siedziska z włókna węglowego

WYJĄTKOWA PERSONALIZACJA

Niech będzie Twój

Umieść na nim swoją pieczęć, swój kolor, osobisty detal, naklejki Veypr Sub4 są spersonalizowane tak, aby Ci odpowiadały.

Niech będzie Twój

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Szerokość siedziska:250 - 440 mm
Głębokość siedziska:250 - 440 mm
Wysokosc siedziska z przodu:380 - 520 mm
Pochylenie siedziska:0°-45°
Wysokosc oparcia:150 - 400 mm
Kat pochylenia oparcia:'-10°-20° pochylenia
Footrest Size:200 - 520 mm
Dane Techniczne/Waga
Typ ramy:Włókno węglowe
Maksymalna waga użytkownika:110 kg
Całkowita waga:3,3 kg (waga transportowa bez kół)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.