{

RGK Allstar G2Wózek sportowy

Ręcznie wykonany z najwyższej jakości materiałów, Allstar G2 jest sztywny, lekki i wytrzymały.

Najlepszy klubowy wózek sportowy

Allstar G2 to idealny wybór dla każdego, kto uprawia sport na poziomie klubowym i szuka wysokiej jakości produktu szytego na miarę z wieloma opcjami. Ten wszechstronny wózek sportowy ma lekką, zwinną i wydajną ramę, którą można zamówić tak, aby pasował do koszykówki, tenisa na wózkach i wielu innych sportów.

Umów sie na pokaz
Klubowy wózek sportowy RGK Allstar G2
Cechy ramy

Cechy ramy

Zaprojektowany z myślą o graczach, Allstar G2 wykorzystuje wysokiej jakości materiały w sztywnej ramie (aluminium 7020), która zapewnia odpowiednią kontrolę i równowagę. Wspornik poprzeczny osi zwiększa sztywność boczną, zwiększając wydajność i moment obrotowy w tym ważnym pierwszym pchnięciu. Dzięki regulowanym wkładkom osi, zbieżność i rozstaw wózka  można precyzyjnie dopasować.

Sportowa tapicerka AirTech

Sportowa tapicerka AirTech

RGK Allstar G2 jest wyposażony w regulowane naprężenie oparcia i środkową wkładkę, w tym siatkowe panele osłonowe, dla lepszego podparcia i pozycjonowania. Jest to oddychający materiał zaprojektowany, aby zapewnić Ci przewiew. Lekka i wytrzymała tapicerka dla długowieczności z boczkami wzmocnionymi kevlarem.

Umów się na pokaz RGK Allstar G2 już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:250-500 mm
Całkowita długość:min. 360 mm
Glebokosc siedziska:250-460 mm
Wysokość siedziska:360-630 mm
Wysokosc oparcia:150-450 mm
Kat pochylenia oparcia:-10°-10° przechylenia siedziska
Dane Techniczne/Waga
Całkowita waga:min. 11.2 kg z kołami
Waga po demontazu:waga transportowa 7.2 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty