ZIPPIE TS RigidWózek multipozycyjny

Najlepszy wózek pediatryczny typu tilt-in-space.

Zippie® TS to oryginalny wóżek pediatryczny typu tilt-in-space, który jest dostępny w wersji ze składaną lub sztywną ramą. Zippie® TS posiada rosnącą ramę z najszerszą gamą opcji i jest w stanie zaakceptować wiele rozwiązań w zakresie siedziska i pozycjonowania.

Kontakt
Zippie TS pediatryczny wózek tilt-in-space
Technologia tradycyjnego przechylenia siedziska 45°

Technologia tradycyjnego przechylenia siedziska 45°

Oryginalny, najlepszy pediatryczny wózek z funkcją tilt-in-space, TS oferuje 45° tradycyjnej technologii przechylenia, co oznacza, że przechylenia następuje w stałym punkcie obrotu. Siłownik przechyłu zwalniany stopą jest łatwy w obsłudze i eliminuje plątaninę kabli.

Opcje składanej i sztywnej ramy

Opcje składanej i sztywnej ramy

Ponieważ nie ma dwóch takich samych rodzin, TS oferuje zarówno składaną, jak i sztywną ramę, aby dostosować się do różnych stylów życia i priorytetów. Dla rodzin, które muszą przechowywać wózek w pojeździe lub w ciasnych przestrzeniach w domu, składany TS ma niewielkie rozmiary po złożeniu. Sztywna rama zawiera mniej ruchomych części i oferuje niższą wagę całkowitą.

Tilt-in-Space

Tilt-in-Space

Zippie TS ma możliwość przechylenia siedziska do 45 stopni. Dostępny również z siłownikiem przechyłu zwalnianym nogą, który eliminuje odsłonięte kable.

Możliwości wzrostu

Możliwości wzrostu

Wóżek TS został zaprojektowany z myślą o zmianach, jakich może doświadczać dziecko przez cały okres użytkowania. Regulacja szerokości siedziska do 2" (5 cm) i głębokości siedziska do 5" (10 cm) umożliwia wzrost TS, a regulowane elementy zapewniają dziecku wygodę i prawidłową pozycję podczas rozwoju.

Wymiary
Całkowita szerokość:56 cm (w zależności od konfiguracji)
Całkowita długość:86 cm
Szerokość siedziska:25 - 40 cm
Głębokość siedziska:25 - 40 cm (co 2,5 cm)
Wysokosc siedziska z przodu:44 cm
wysokość siedziska z tyłu:42 cm
Rotacyjne przechylenie:45º
Wysokosc oparcia:27.5 - 40 cm (co 2,5 cm)
Kat pochylenia oparcia:95° - 124°
Dlugosc podudzia LLL:12 - 27 cm
Dodatkowy wzrost (glebokosc):10 cm
Dodatkowy wzrost (szerokosc):-
Kat zgiecia ramy:Odchylane podnóżki 70°/ 80°/ 90°
Dane Techniczne/Waga
Typ ramy:Przechylane siedzisko / Sztywna rama
Rodzaj ramy:n/d
Maksymalna waga użytkownika:68 kg
Całkowita waga:13.2 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie