{

Empulse F55 (8.5")Urządzenie napędowe do wózka

Więcej mocy dla Twojego wózka

Więcej mocy dla Twojego wózka

Empulse F55 pozwala odkrywać miejsca, które kiedyś były poza zasięgiem. Wersja z kołami 8,5 '' to idealny wybór, jeśli lepiej czujesz się w dżungli miejskiego życia. Mały, wszechstronny i bardzo zwrotny. Przeznaczony do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

Umów sie na pokaz
Empulse F55 - wersja 8,5

Korzystaj z życia

Idealne rozwiązanie, jeśli szukasz przyjaznego dla środowiska urządzenia, które jest łatwe w obsłudze i pomaga odkrywać nowe miejsca, które kiedyś były poza zasięgiem.

 • ZALEDWIE KILKA SEKUND dzieli Cię od przygody w mieście i poza nim: prosty w obsłudze mechanizm montażu umożliwia przyłączenie Empulse F55 do każdego rodzaju wózka w kilka sekund, by zyskać niezawodnego towarzysza codziennych wypraw.

 • Życie w mieście jest dynamiczne i intensywne. Nie zostawaj w tyle, ciesz się mobilnością i niezależnością. Niewielkie windy, wąskie uliczki czy alejki w markecie? To nie problem dzięki wyjątkowo małemu promieniowi skrętu.

  Z Empulse F55 możesz jechać tam, gdzie chcesz i skupić się na tym, co najważniejsze. Na przykład na spotkaniu z przyjaciółmi w kawiarni.

 • Inteligentnie zaprojektowany z myślą o większej niezależności. Dzięki F55 użytkownik może wybrać się dalej niż dotychczas, oszczędzając przy tym siły i doświadczając czystej przyjemności z jazdy.

 • Niezależnie od tego, czy jest to spacer po parku, czy przejażdżka pociągiem - z F55 dojedziesz tam bezproblemowo. Wyreguluj kierownicę, zadbaj o najbardziej optymalną pozycję, dzięki czemu odciążysz stawy barkowe i jedź w dłuższą trasę niż dotychczas. 

Korzystaj z życia

Mobilność łatwiejsza niż dotychczas

Empulse F55 jest kompatybilny z większością wózków inwalidzkich z ramą z zamkniętym przodem i oferuje wiele korzyści w codziennym życiu.

 • Wybierz pomiędzy wersją 8,5 '' (pokazaną tutaj) lub wersją 14 ''. F55 pozwala dostosować równowagę wagi i zoptymalizować przyczepność. Dwa niezależne układy hamulcowe zapewniają większe bezpieczeństwo. Mniejszy rozmiar po złożeniu, łatwy w transporcie i bardzo zwrotny.

 • Akumulator litowo-jonowy o pojemności 8,1 Ah i zasięgu do 25 km, z inteligentnym systemem zarządzania mocą, zapewnia sprawniejsze cykle ładowania i większą trwałość.

 • Prosty w obsłudze mechanizm montażu umożliwia przyłączenie Empulse F55 do każdego rodzaju wózka. Dzięki składanej ramie, rozmiar Empulse F55 można na czas transportu zmniejszyć w zaledwie kilka sekund.

 • Pełna kontrola i czytelny wyświetlacz: tryb prędkości, przebyty dystans, całkowity przebieg, stan akumulatora, zużycie energii.

Mobilność łatwiejsza niż dotychczas
Meet Mareen

Testimonial

Meet Mareen

Zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane 13 lat temu. Stwardnienie rozsiane to przewlekle zapalna choroba autoimmunologiczna ośrodkowego układu nerwowego, różniąca się u każdego człowieka i dlatego nazywana jest również chorobą 1000 twarzy. Jestem młodą kobietą, która „stoi” mocno w swoim życiu obiema nogami, nawet jeśli nie pracują już tak dobrze. Moje nogi nie są już „posłuszne” tak, jak bym tego chciała.

Dlatego od wielu lat używam QUICKIE Xenon². Trudno mi radzić sobie na długich dystansach pieszo. Z moim wózkiem inwalidzkim, moim pomocnym towarzyszem F55, jestem niezależna. Jest mały, zwinny i stylowy! Składanie jest naprawdę łatwe, a przez to super funkcjonalne w codziennym życiu, które wolę spędzać z rodziną. Jako mama staram się spędzać jak najwięcej czasu z moim dzieckiem, a także spotykać się z przyjaciółmi na wyjściach do kina czy na koncert. Z F55 mogę ułatwić sobie życie ... i to jest dla mnie bardzo ważne.

Z urządzeniem z napędem Empulse F55 mogę bezpiecznie zostawić samochód w garażu! Po prostu podepnij urządzenie do swojego wózka i odjedź. Bardzo mi się to podoba, ponieważ jestem teraz jeszcze bardziej mobilna.

Umów się na pokaz Empulse F55 (8.5") już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:260 – 480 mm (Szerokość ramy z przodu)
Castor Wheel:8.5''
Drive Wheel:8.5''
Kolory:4: czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:25 km
Wybór predkosci:6 km/h; opcjonalnie 10 km/h lub 20 km/h
Akumulatory:Lithium-ion, 36V, 8.1 Ah
Maksymalna wysokosc kraweznika:do 11% (6°)
Całkowita waga:od 13 kg (z akumulatorem)
Maksymalna waga użytkownika:110 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty