• Informacje ogólne
 • Dane Techniczne
 • Wsparcie
 • Xenon² SAWózek ze składaną ramą

  Najlżejszy składany wózek na świecie z odchylanymi podnóżkami

  Waga wózka już od 10.3kg! Xenon² SA jest łatwy do złożenia, przeniesienia i przetransportowania. Osiąga najmniejszy rozmiar po złożeniu co znacznie ułatwia przewożenie wózka w samochodzie.
  Do tego, został zaprojektowany w taki sposób, aby prezentować minimalistyczny styl, charakterystyczny dla wózków ze sztywną ramą.
  Dzięki wysokiej klasy projektowi i innowacyjnym technologiom jazda wózkiem Xenon² oraz jego obsługa nie wymagają dużo siły i pozwalają użytkownikowi oszczędzać energię. 

  Popros o broszure OPCJE I CENY
  Crash Tested QUICKIE Xenon 2 SA Wózek ze składaną ramą
  Najlżejszy składany wózek na świecie z odchylanymi podnóżkami

  Najlżejszy składany wózek na świecie z odchylanymi podnóżkami

  Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów ramy oraz innowacyjnej technologii ShapeLoc, wózek Xenon2 waży jedynie 10,3 kg. 
  Dzięki obróbce cieplnej, zwiększamy trwałość aluminium, przez co ściany rur tworzących ramę mogą być cieńsze, lżejsze i mocniejsze od rur w konwencjonalnych wózkach składanych. 
  Składany jak żaden inny

  Składany jak żaden inny

  Serce konstrukcji Xenon2 SA stanowi wyjątkowy krzyżak, umieszczony pod siedziskiem tak, że jest niemal niewidoczny, dzięki czemu rama sprawia wrażenie minimalistycznej i otwartej, jak w sztywnych wózkach inwalidzkich. 
  Całkowicie przeprojektowany trzon osi w połączeniu z nowym krzyżakiem zapewnia trwałość i stabilność jazdy typowe dla ramy sztywnej przy poręczności ramy składanej. 
  Styl w ruchu

  Styl w ruchu

  Wyróżnij się z tłumu, nadając swojemu wózkowi Xenon2 SA indywidualny charakter dzięki palecie 32 dostępnych kolorów ramy. Do wyboru są także anodowane widelce i kółka w 5 wyrazistych kolorach. Dodatkowo można podkreślić wybraną kolorystykę, dopasowując do niej obszycie tapicerki oparcia EXO w kolorze podobnym lub kontrastującym.

  Xenon² - Stylowa linia, zaawansowana technologia w 3 odsłonach

  Xenon² - Stylowa linia, zaawansowana technologia w 3 odsłonach

  Podoba Ci się prosty, aerodynamiczny design wersji Xenon2 FF? A może wolisz wzmocniony, sztywniejszy Xenon2 Hybrid? Albo bardzo praktyczny i wygodny w transporcie Xenon2 SA? Niezależnie od tego, którą z bogato wyposażonych wersji wybierzesz, wysmakowana elegancja modelu Xenon2 sprawi, że znajdziesz się w centrum zainteresowania.  

  Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

  Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

  W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

  Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

  Wymiary
  Szerokosc siedziska:32 - 50 cm
  Glebokosc siedziska:34 - 50 cm
  Wysokosc siedziska z przodu:43 - 56 cm
  wysokość siedziska z tyłu:37 - 50 cm
  Wysokosc oparcia:25 - 47.5 cm
  Kat pochylenia oparcia:75° - 103°
  Pochylenie kól:0° / 2° / 4°
  Kolory:32 kolory
  Dane Techniczne/Waga
  Maksymalna waga uzytkownika:125 kg
  Calkowita waga:od 10.3 kg
  Transport
  Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

  Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

  Wsparcie

  Dokumenty