Home / Resources / Lipiec 2023 / Formularz oceny siedziska i mobilności

Formularz oceny siedziska i mobilności

Udostepnij:

Take it offline!

This Education in Motion resource is also available as a printable PDF.

Pobierz PDF

Aby zalecić użytkownikowi najbardziej odpowiedni sprzęt do siedzenia i poruszania się na kółkach, konieczne jest przeprowadzenie dokładnej oceny. Formularz oceny siedziska i mobilności Education in Motion ma służyć jako przykład i przewodnik po tym, co należy uwzględnić podczas oceny użytkownika pod kątem siedzenia i sprzętu do poruszania się na wózku. Podobnie jak w przypadku całego procesu dostarczania wózka, ocena ta jest wysiłkiem zespołowym. Klinicysta, użytkownik i inne osoby z zespołu wsparcia klienta powinny być zaangażowane.

 

Pobierz formularz oceny siedziska i mobilności

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Pomocne linki aby uzyskać dostęp do pliku PDF do pobrania Przewodnika zastosowań klinicznych znormalizowanych pomiarów ciała i powierzchni podparcia siedziska wózka, który zawiera definicję i opis wszystkich pomiarów liniowych.

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO. NINIEJSZA STRONA INTERNETOWA (I DOKUMENTY, DO KTÓRYCH SIĘ NA NIEJ ODWOŁUJE) NIE ZAPEWNIAJĄ PORAD MEDYCZNYCH. Sunrise Medical (US) LLC („Sunrise”) nie świadczy usług lekarskich. Informacje zawarte na tej stronie internetowej (i dokumenty, do których się w niej odwołuje), w tym między innymi tekst, grafika, obrazy i opisy, służą wyłącznie celom informacyjnym i powinny być wykorzystywane jako ogólne źródło informacji dla klinicystów i dostawców w celu wykorzystania umiejętności rozumowania klinicznego w celu określenia optymalnych rozwiązań w zakresie siedzenia i mobilności dla poszczególnych pacjentów. Żaden materiał na tej stronie internetowej (ani żaden dokument, do którego się tu odwołuje) nie jest przeznaczony do wykorzystania (ani substytutu) profesjonalnej porady medycznej, diagnozy lub leczenia. Nigdy nie lekceważ swojego profesjonalnego szkolenia medycznego podczas udzielania porad medycznych lub leczenia z powodu czegoś, co przeczytałeś na tej stronie (lub jakimkolwiek dokumencie, do którego się tu odwołujesz). Klinicyści powinni dokładnie przejrzeć ten (i wszelkie inne materiały) i potwierdzić zawarte w nim informacje z innymi źródłami. Poleganie na tej stronie internetowej (i informacjach w niej zawartych) odbywa się wyłącznie na własne ryzyko.