{

QUICKIE Q500 M Sedeo Prowózek elektryczny z napędem na środkowe koła

stwórz własną przygodę

Doskonała zwrotność w pomieszczeniach, wyjątkowa wydajność na zewnątrz, przykuwający uwagę styl

Przeżyj własną przygodę z Q500 M, łącząc najlepszą bazę napędową w swojej klasie z NOWYM systemem zawieszenia zapewniającym maksymalną przyczepność i komfort na zewnątrz oraz kompaktową ramą o małym promieniu skrętu ułatwiającym nawigację w pomieszczeniach. Q500 M to idealny wózek elektryczny dla tych, którzy chcą tego wszystkiego!

Poproś o broszurę
Crash Tested

Ewolucja wydajności napędu na oś środkową.

Nowe podstawy QUICKIE Q500 równoważą doskonałą zwrotność w pomieszczeniach z wyjątkową wydajnością na zewnątrz i przyciągającym wzrok stylem. Wszystko to w połączeniu z zaletami wysoce konfigurowalnego siedziska SEDEO PRO i najbardziej zaawansowanych elementów sterujących, tworzy idealny wózek elektryczny dla każdego.

Dzięki wyjątkowo niezawodnym 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym, zapewniającym prędkość 6, 8, 10 lub 13 km/h oraz bateriom o pojemności 60 lub 80 Ah, aby zmaksymalizować zasięg, zawsze możesz podróżować pewnie z Q500 M SEDEO

Doskonała zwinność w pomieszczeniach

Zawracając wokół własnej osi, ciesz się intuicyjną jazdą i doskonałą zwrotnością w ciasnych, kompaktowych przestrzeniach dzięki wąskiej (620 mm) podstawie i promieniowi skrętu 560-630 mm. Ponadto z łatwością dojedź do stołu i uzyskaj dostęp do pojazdów przystosowanych do wózków (WAV) o niskiej wysokości siedzenia, wynoszącej zaledwie 415 mm.

Znakomita wydajność na zewnątrz

Ciesz się płynną i stabilną jazdą, nawet w trudnym terenie, dzięki opatentowanemu amortyzowanemu zawieszeniu wszytskich kół QUICKIE — sześć niezależnie zawieszonych kół pochłania wszystkie nierówności.

Technologia anti-pitch QUICKIE eliminuje kołysanie na zboczach, a cały ciężar znajduje się bezpośrednio nad kołem napędowym, aby zmaksymalizować przyczepność, dzięki czemu nigdy nie byłeś w bezpieczniejszej pozycji do jazdy

Moc, która doprowadzi Cię tam, gdzie chcesz.

Ciesz się mocą i prędkością na wyciągnięcie ręki dzięki 4-biegunowym silnikom o wysokim momencie obrotowym. Wybierz standardową prędkość 6 km/h lub zwiększ prędkość do 10 lub 13 km/h (niższy moment obrotowy), aby uzyskać najwyższą wydajność. Dodatkowo, wybierając akumulatory 60 Ah lub 80 Ah, możesz zmaksymalizować zasięg do 40 km i doświadczyć wydajności na zewnątrz, jak nigdy dotąd!

Ewolucja wydajności napędu na oś środkową.

SEDEO PRO - Siedzisko na zamówienie

System siedzisk SEDEO PRO łączy w sobie wysoce regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z doskonałym wyborem opcji podparcia, w tym szeroką gamą poduszek i oparć SEDEO PRO dla łagodnych i średnich potrzeb klinicznych. SEDEO PRO jest bardzo wygodne w użyciu i zwiększa niezależność użytkownika w codziennym życiu. The SEDEO PRO is very comfortable to use and enhances user independence in everyday life.

  • Dzięki wbudowanej bezstopniowej regulacji Twoje siedzisko SEDEO PRO można wyregulować tak, aby idealnie pasowało do Ciebie teraz i w przyszłości. Jeśli Twoje potrzeby ulegną zmianie, prosta regulacja za pomocą jednego narzędzia oznacza, że ​​szerokość siedziska można zmieniać w zakresie od 15 do 24 cali, a głębokość siedziska można regulować w zakresie od 16 do 22 cali. Co najlepsze, wszystkie te regulacje można wykonać, gdy siedzisz na wózku, aby zapewnić dokładność dopasowania.

  • Poczuj maksymalny komfort, ponieważ siedzisko, oparcie, zagłówek i podłokietniki są dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

  • Potrzebujesz się położyć, aby odciążyć lub zrelaksować się? A może chcesz sięgnąć po te przedmioty z najwyższej półki w swojej kuchni lub biurze? Dzięki szerokiej gamie ulepszonych opcji windy i pochylania, system siedzisk SEDEO PRO umożliwia znalezienie pozycji pasujących do Ciebie i Twojego stylu życia oraz zapewnia maksymalny komfort podczas zmiany.

    NOWE oparcie z systemem Anti-Shear obejmuje ruchy w zakresie 0-50 stopni, aby zminimalizować siły ścinające działające na plecy, podczas gdy NOWE podnóżki z mocowaniem centralnym wydłużają się do podłogi lub w zakresie od 0 do 90 stopni. Obie zapewniają maksymalny komfort podczas zmiany.

  • Czego oczekujesz od siedziska? Opcje elektrycznych? Wygodnej poduszka? Uchwytów ułatwiających transfer? Niezależnie od Twoich wymagań, szeroka gama opcji SEDEO PRO oznacza, że ​​możesz uzyskać dokładnie to, czego chcesz, bez potrzeby składania specjalnych życzeń. A jeśli Twoje wymagania są naprawdę specjalne? Nasz dział Built-4-Me jest zawsze pod ręką, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, dopasowanego do Ciebie.

  • Wyjątkowo głębokie, elastyczne oparcie SEDEO PRO zapewnia maksymalne podparcie i wygodną pozycję siedzącą, dzięki czemu zawsze czujesz się dobrze podparty. Bardziej złożone wymagania dotyczące pozycjonowania? Po prostu wybierz z naszej szerokiej oferty pelot bocznych, biodrowych lub kolanowych lub klinów odwodzących.

SEDEO PRO - Siedzisko na zamówienie

Sterowanie

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Zmień funkcję dowolnego przycisku joysticka na dowolne polecenie dzięki opatentowanym przyciskom programowalnym QUICKIE. Możesz też przypisać drugą (długie przyciśnięcie) funkcję do przycisków, zapewniając szybszy, prostszy i płynniejszy dostęp do często używanych funkcji bez konieczności używania joysticka.

Opatentowane programowalne przyciski QUICKIE

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Całkowita szerokość:610 - 620 mm
Całkowita długość:1280 mm
Szerokosc siedziska:380 - 560 mm
Wysokość siedziska:415 - 490 mm
Glebokosc siedziska:400 - 560 mm
Wysokosc oparcia:440 - 560 mm
Odchylane oparcie:90° to 150°
Promień skrętu:560 - 630 mm
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:Max. 40 km (with 80 Ah batteries)
Wybór predkosci:6/8/10/13 kph
Akumulatory:60 Ah, 80 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:75 mm
Elektronika:VR2, R-Net
Minimalna wysokosc wózka:140 kg
Maksymalna waga użytkownika:160 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.