Leckey Mygo SeatFotelik multipozycyjny

Optymalny system siedzisk do prawidłowego wsparcia postawy ciała

Mygo Seating System to fotelik terapeutyczny, który rośnie wraz z użytkownikiem, cały czas zapewniając prawidłowe pozycjonowanie miednicy. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat.
Mygo to zindywidualizowany fotelik pediatryczny do siedzenia i pozycjonowania, który można regulować wraz ze wzrostem dziecka, zapewniający przy tym silne podparcie miednicy.
Zaprojektowany w celu korygowania nieprawidłowej postawy użytkownika.

System siedzisk Mygo jest dostępny w dwóch rozmiarach, które łatwo dostosowują się do wielkości i potrzeb użytkownika, będąc przy tym optymalnym fotelikiem do terapii długoterminowej, który można dopasować do zmieniających się potrzeb użytkownika. Mygo oferuje szeroką gamę regulowanych pelot, które można dostosować do złożonych potrzeb związanych z utrzymaniem prawidłowej postawy ciała.

Umów sie na pokaz
LECKEY Mygo Seating & Positioning System
Wsparcie posturalne

Wsparcie posturalne

System siedziska Mygo wykorzystuje czteropunktową uprząż LECKEY zaprojektowaną w celu zapewnienia doskonałego podparcia miednicy aby promować komfort i prawidłową postawę. Łatwo regulowane za pomocą środkowej klamry, czteropunktowe szelki miednicy zapewniają stabilne i regulowane wsparcie. Oprócz zakresu regulacji pozycji tułowia, głowy, nóg i stóp, czteropunktowa uprząż miednicy zapewnia podstawę optymalnego wsparcia postawy, które rośnie wraz z dzieckiem.

 Zaprojektowany z myślą o komforcie

Zaprojektowany z myślą o komforcie

Wysoce regulowane podparcie stóp, nóg, miednicy, tułowia i głowy pozwala precyzyjnie dopasować system siedziska Mygo do wygody i potrzeb postawy użytkownika. Peloty boczne wraz z szeregiem specjalistycznych zagłówków mogą również służyć do zapewnienia optymalnego podparcia postawy jako fotel terapeutyczny, który rośnie wraz z użytkownikiem.

Funkcjonalność na co dzień

Funkcjonalność na co dzień

Dzięki wysoce regulowanemu rozstawowi i podparciom, system siedzisk LECKEY Mygo jest idealny do codziennego użytku. To pediatryczne rozwiązanie do siedzenia i pozycjonowania zapewnia użytkownikom swobodę ruchu dzięki uprzęży na klatkę piersiową z odpinanymi paskami naramiennymi, które umożliwiają swobodne i niezależne poruszanie ramionami.

Czynności takie jak zabawa, jedzenie lub rozmowy z przyjaciółmi są łatwe w systemie siedzisk Mygo, z opcjonalnym stolikiem do ćwiczeń i łatwym w użyciu stelażem, dzięki czemu idealnie nadaje się do klasy lub pokoju dziecinnego.

 Komfort na każdej wysokości

Komfort na każdej wysokości

Podstawa jezdna Hi-Low zapewnia systemowi siedzisk LECKEY Mygo łatwą regulację wysokości, ułatwiając rolę rodzica i opiekuna. Codzienna funkcjonalność jest najważniejsza w systemie siedzisk Mygo.

Umów się na pokaz Leckey Mygo Seat już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Waga
Maksymalna waga użytkownika:50 kg (Rozmiar 1) / 60 kg (Rozmiar 2)

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.

Wsparcie

Dokumenty