{

QUICKIE Nitrum Hybrid ProWózek ze sztywną ramą

Kompaktowa geometria ramy z dodatkowymi dolnymi rurami ramy zapewnia najwyższy poziom sztywności i najbardziej wydajną jazdę. Waga wózka od 8,1 kg, dla użytkowników o wadze do 140 kg.

Najwyższy poziom sztywności ramy. Jazda na zupełnie nowym poziomie

W pracy nad modelem Nitrum® wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę, ale także opinie użytkowników. Nitrum Hybrid Pro zapewnia najwyższy możliwy poziom sztywności dzięki super sztywnej konstrukcji ramy dostosowanej do wagi użytkownika do 140 kg. Wszystkie wózki Nitrum charakteryzuje wyjątkowa łatwość prowadzenia, pozwalająca skutecznie przekształcać energię użytkownika w ruch. Dzięki temu Nitrum pomaga przezwyciężyć ograniczenia w życiu codziennym.

Poproś o broszurę
Crash Tested QUICKIE Nitrum Hybrid Pro

Zaprojektuj swój wózek

Wizualizer 3D

Nasz wizualizer online pomoże Ci stworzyć NITRUM swoich marzeń. Po prostu kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć.

Start
Wizualizer 3D

Zobacz to dzięki Augmented Reality.

Doświadcz NITRUM w prawdziwym świecie. Wystarczy zeskanować kod QR telefonem i wybrać jedną z wstępnych konfiguracji osobiście wybranych przez użytkowników wózków inwalidzkich.

Opcje Pro dla doświadczonych użytkowników

Wyjątkowa konstrukcja ramy

Opcje Pro dla doświadczonych użytkowników

W pracy nad modelem Nitrum® wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę, ale także opinie użytkowników. Rama Nitrum Hybrid Pro charakteryzuje się spawanym na stałe oparciem i sztywnym spawanym zaczepem osi, które zmniejszają wagę, zwiększają sztywność ramy i zmniejszają ilość ruchomych części. Wzór jest prosty: mniej ruchomych części oznacza mniejszy luz, mniej konserwacji i mniejszą wagę.

 

Opatentowana konstrukcja łącznika kół przednich

Precyzyjna kontrola

Opatentowana konstrukcja łącznika kół przednich

Zamiast wielu spawanych części, łącznik kółek przednich jest jednym wydrążonym elementem odkuwanym. Mocniejsze, lżejsze i całkowicie regulowane, kąt kółka (1) i wysokość (2) można regulować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Długość i kąt łącznika kółka przedniego są również dostosowane do Twojego wózka inwalidzkiego, aby zapewnić najlepszą obsługę, skręcanie i sprawność napędu.

Wyślij broszurę w wiadomości e-mail

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane przesłane z prośbą o udostępnienie broszury?

Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby wysłać Ci e-mail broszurę i cennik, o które prosiłeś. Twoje dane nie zostaną udostępnione osobom trzecim. Dane będą przechowywane w Wielkiej Brytanii przez 3 dni.

Wymiary
Szerokość siedziska:320-500 mm
Głębokość siedziska:340-500 mm
Wysokosc siedziska z przodu:430-570 mm
wysokość siedziska z tyłu:370-500 mm
Wysokosc oparcia:250-450 mm
Odchylane oparcie:-17.5° - 10°
Kolory:24
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:140 kg
Całkowita waga:8.1 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.