{

QUICKIE Nitrum ProWózek ze sztywną ramą

Dzięki stałym spawanym wspornikom oparcia i osi, Nitrum Pro jest najlżejszą wersją Nitrum. Waga wózka od 7.2 kg

Spawane wsporniki oparcia i osi

W pracy nad modelami wózków Nitrum® wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę, ale także opinie użytkowników. Wózki te wyróżnia najmniejszy ciężar w tej klasie oraz wyjątkowa łatwość prowadzenia, pozwalająca skutecznie przekształcać energię użytkownika w ruch. Dzięki temu Nitrum pomaga przezwyciężyć ograniczenia w życiu codziennym.

Nitrum PRO charakteryzuje się najprostszą i najbardziej minimalistyczną konstrukcją ramy, dzięki której wózek ma najniższą wagę (od 7,2 kg).

Umów sie na pokaz
Crash Tested QUICKIE Nitrum Pro

Zaprojektuj swój wózek

Wizualizer 3D

Nasz wizualizer online pomoże Ci stworzyć NITRUM swoich marzeń. Po prostu kliknij przycisk poniżej, aby rozpocząć.

Start
Wizualizer 3D

Zobacz to dzięki Augmented Reality.

Doświadcz NITRUM w prawdziwym świecie. Wystarczy zeskanować kod QR telefonem i wybrać jedną z wstępnych konfiguracji osobiście wybranych przez użytkowników wózków inwalidzkich.

Opcje Pro dla doświadczonych użytkowników

Wyjątkowa konstrukcja ramy

Opcje Pro dla doświadczonych użytkowników

W pracy nad modelem Nitrum® wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę, ale także opinie użytkowników. Rama Nitrum Pro charakteryzuje się spawanym na stałe oparciem i sztywnym spawanym zaczepem osi, które zmniejszają wagę, zwiększają sztywność ramy i zmniejszają ilość ruchomych części. Wzór jest prosty: mniej ruchomych części oznacza mniejszy luz, mniej konserwacji i mniejszą wagę.

Opatentowana konstrukcja łącznika kół przednich

Precyzyjna kontrola

Opatentowana konstrukcja łącznika kół przednich

Zamiast wielu spawanych części, łącznik kółek przednich jest jednym wydrążonym elementem odkuwanym. Mocniejsze, lżejsze i całkowicie regulowane, kąt kółka (1) i wysokość (2) można regulować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Długość i kąt łącznika kółka przedniego są również dostosowane do Twojego wózka inwalidzkiego, aby zapewnić najlepszą obsługę, skręcanie i sprawność napędu.

Umów się na pokaz QUICKIE Nitrum Pro już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Szerokość siedziska:320-500 mm
Głębokość siedziska:340-500 mm
Wysokosc siedziska z przodu:430-570 mm
wysokość siedziska z tyłu:370-500 mm
Wysokosc oparcia:250-450 mm
Odchylane oparcie:-17.5° - 10°
Kolory:24
Dane Techniczne/Waga
Maksymalna waga użytkownika:125 kg
Całkowita waga:7.2 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.