{

ZIPPIE Q300 M Mini Kidswózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Niezwykle wąski wózek elektryczny z napędem na oś środkową, przeznaczony dla dorastających dzieci.

Wąski 520 mm wózek elektryczny z PRAWDZIWYM napędem na środkowe koła, przeznaczony dla dzieci.

Niezależnie od tego, czy chodzi o płynną jazdę po domu, czy zwiedzanie na zwenątrz, Zippie Q300 M Mini jako kompaktowy elektryczny wózek dla dzieci ma tyle samo energii, co Twoje dziecko! Z max. waga użytkownika 75 kg, pojedzie tam, gdzie inni nie mogą dzięki kompaktowej szerokości 520 mm i promieniowi skrętu 1120 mm. Zapewniając dziecku bezpieczeństwo i stabilność na zewnątrz dzięki naszemu opatentowanemu amortyzowanemu zawieszeniu wszystkich kół.

Dzięki super mocnym 4-biegunowym silnikom i imponującemu zasięgowi do 36 km, eksploracja nigdy nie była łatwiejsza! Krawężniki 70mm?  Nie ma problemu, dzięki opcjonalnym 14-calowym kołom napędowym! To wózek wyposażony w wiele opcji elektrycznych i stylizacji, dzięki którym dopasuje się do osobowości Twojego dziecka!

Umów sie na pokaz

WEWNĄTRZ

Ciasna przestrzeń? Poznaj ultra-wąską podstawę 520 mm!

Od zagraconych sal lekcyjnych po ruchliwe korytarze, ultrakompaktowa (520 mm) podstawa Q300 M Mini Kids jest tak niewiarygodnie wąska, że ​​pojedzie tam, gdzie inni nie mogą.

 • TRUE mid-wheel-drive is when the powerchair‘s drive wheels are aligned central to its length. If positioned towards the front or rear, the turning circle is wider (as there‘s more of the powerchair to swing around). There‘s also less weight on the drive wheel, reducing traction. The Q300 M Mini Kids provides the most-compact turning circle with increased traction thanks to its TRUE mid-wheel drive design.

 • Dzięki PRAWDZIWEJ technologii napędu na środkowe koła, Q300 M Mini Teens zawraca w miejscu, uzyskując bardzo mały promień skrętu wynoszący zaledwie 1120 mm. Dla porównania, wózki elektryczne RWD i FWD muszą „obracać się wokół”  przednich lub tylnych kołach napędowych, przez co promień skrętu jest większy.

 • Mając zaledwie 1060 mm długości (z podnóżkiem montowanym centralnie), Q300 M Mini Teens z łatwością zmieści się w najmniejszych windach i ciasnych przestrzeniach. Jest również wystarczająco lekki (od 103 kg), aby pasował do większości podnośników podłogowych.

 • Dostępny z różnymi odchylanymi podnóżkami, podłokietnikami i kontrolerami, Q300 M Mini Kids zapewni dodatkową przestrzeń, aby zbliżyć się do przedmiotów, takich jak stoły i krzesła.

Ciasna przestrzeń? Poznaj ultra-wąską podstawę 520 mm!
DUŻA wydajnosć wózka

NA ZEWNĄTRZ

DUŻA wydajnosć wózka

Wąski i zwinny w zatłoczonym placu zabaw, oferujący mnóstwo zalet na zewnątrz — ten kompaktowy wózek elektryczny, wyprzedza konkurencję o ulice!

 • Gdy wózek inwalidzki zatrzymuje się na pochylonym terenie, ruch zatrzymania powoduje szarpnięcie do przodu. To problem, który wyeliminowaliśmy dzięki technologii Anti-Pitch. Możesz poczuć się bezpiecznie i stabilnie siedzieć na swoim siedzeniu.

 • Nasze OPATENTOWANE niezależne, amortyzowane zawieszenie wszystkich kół zapewnia, że ​​wszystkie sześć kół pozostaje na ziemi podczas pokonywania przeszkód i krawężników. Wszelkie nierówności są absorbowane przez amortyzowane zawieszenie, zapewniając miękką i płynną jazdę.

 • Brak podjazdu pod krawężnik w zasięgu wzroku? Na szczęście Q300 M Mini Kids z kołami napędowymi o średnicy 300 mm (12 cali) poradzi sobie z krawężnikami o wysokości do 50 mm. Musisz poradzić sobie z czymś nieco trudniejszym? Wybierz  koła napędowe 355 mm (14 cali) i pokonuj krawężniki do 70 mm.

 • Nasze ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło opracować trwalsze, wysoce wydajne silniki o osiągach, właściwościach jezdnych i zakresie, z którymi inni po prostu nie mogą się równać. Poproś o demonstrację i zobacz, co mamy na myśli.

 • Zasilany mocnymi akumulatorami 56 Ah i  imponującym zasięgiem do 36 km, Q300 M Mini Kids zabierze Cię wszędzie, gdzie chcesz.

 • Jeśli maluchy są zbyt szybkie i zbyt daleko, możesz użyć zdalnego wyłącznika Stop, aby zatrzymać wózek z odległości do 30 m (w zależności od otoczenia)

OPCJE ELEKTRYCZNE

Podnieś siedzisko i jedź z C-Me

Pożegnaj się z jazdą ze zmniejszoną prędkością przy podniesionym siedzisku. Dzięki C-Me (opcja dodatkowa) możesz jednocześnie podnieść siedzisko do 300 mm i jechać z prędkością do 4,5 km/h! W przeciwieństwie do innych wózków, nasze zawieszenie również nie blokuje się, dzięki czemu możesz jeździć tak samo płynnie, nawet przy podniesionym siedzisku. Dodatkowo, dzięki naszym opatentowanym przyciskom z możliwością programowania, możesz jechać i równocześnie podnosić siedzisko za jednym dotknięciem .

Więcej opcji elektrycznych

System siedziska dla dzieci

Siedzisko, które rośnie razem z Twoim dzieckiem.

Dorastanie nie oznacza wyrastania z wózka. Zaprojektowaliśmy system siedziska Q300 M Mini Kids tak, abyś nigdy nie musiał obawiać się gwałtownego wzrostu. Regulowana szerokość (280-400 mm) i głębokość (260-400 mm), jest idealna dla szybko rosnących dzieci.

Siedzisko, które rośnie razem z Twoim dzieckiem.
Wheelchair Wheelchair Frame accent

Lubisz dobry styl?

Masz do wyboru 12 różnych wzorów obudowy! Powiąż je lub skontrastuj z dodatkowymi 7 akcentami kolorystycznymi koła napędowego i kółek samonastawnych, aby uzyskać idealne połączenie.

 • Pure White Burst
 • Bialy
 • Red Burst
 • Czerwony
 • Grey Burst
 • Floral White
 • Flame Sharp Blue
 • Flame Pure White
 • Flame Hot Red
 • Flame Asteroid Grey
 • Carbon
 • Blue Burst
 • Niebieski
 • Czarny polyskujacy
 • Bialy
 • Srebrny
 • Czerwony
 • Pomaranczowy
 • Zielony
 • Niebieski
 • Czarny polyskujacy

Ze względu na ograniczenia ekranów odwzorowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego koloru lakieru lub materiału tapicerki.

Umów się na pokaz ZIPPIE Q300 M Mini Kids już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:520 mm (12" Koła napędowe) / 540 mm (13" Kołą napędowe) / 570 mm (14" Koła napędowe)
Całkowita długość:Od 1060 mm
Szerokość siedziska:280 - 400 mm
Wysokość siedziska:410 - 490 mm
Głębokość siedziska:260 - 400 mm
Pochylenie siedziska:0° - 6° (stałe przechylenie siedziska)
Elektrycznie pochylane siedzisko:Elektryczne przechylenie siedziska 50°
Winda:300 mm
Dodatkowy wzrost (szerokosc):2"
Wysokosc oparcia:380 - 485 mm
Kat pochylenia oparcia:-4° to 16°
Promień skrętu:560 mm
Srodek ciezkosci:Tak
Castor Wheel:7"
Drive Wheel:12" / 13" / 14"
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:36 km (z akumulatorami 56 Ah)
Wybór predkosci:6 kph / 8 kph / 10 kph
Akumulatory:41 Ah / 56 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:50 mm (z 12" kołami napędowymi) / 70 mm (z 14" kołami napędowymi)
Swiatla i kierunkowskazy:Tak
Elektronika:VR2 / R-Net
Minimalna wysokosc wózka:Od 103 kg (z akumulatorami 41 Ah)
Całkowita waga:Od 103 kg (z akumulatorami 41 Ah)
Maksymalna waga użytkownika:75 kg

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.