{

QUICKIE Q300 M Mini SEDEO LITEwózek elektryczny z napędem na środkowe koła

Ultrakompaktowy (szerokość 520 mm) wózek elektryczny o DUŻEJ wydajności.

Najwęższy wózek elektryczny z PRAWDZIWYM napędem na oś środkową.

Jedź tam, gdzie inni nie mogą z Q300 M Mini — najwęższym (520 mm) wózkiem elektrycznym z PRAWDZIWYM napędem na środkowe koła i promieniem skrętu wynoszącym zaledwie 1200 mm. Opierając się na swoim poprzedniku, Salsa M2 Mini, przenieśliśmy wydajność na wyższy poziom dzięki funkcjom BIG powerchair, które zaprowadzą Cię dalej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ciesz się bezpieczną i wygodną jazdą dzięki opatentowanemu niezależnemu, amortyzowanemu zawieszeniu wszystkich kół. Pokonuj krawężniki do 3" (70 mm) z kołami napędowymi 14" (355 mm). Pokonuj trudny teren dzięki supermocnym 4-biegunowym silnikom i ciesz się dużym zasięgiem do 36 km z akumulatorami 56 Ah.

Dodatkowo, dzięki regulowanemu systemowi siedziska i całej gamie opcji stylizacji, oryginalny ultrakompaktowy wózek elektryczny powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek! Doświadcz tego jako pierwszy i zarezerwuj demonstrację już teraz.

Umów sie na pokaz
Crash Tested

WEWNĄTRZ

Ciasna przestrzeń? Poznaj ultra-wąską podstawę!

Q300 M Mini oferuje PRAWDZIWE ultrakompaktowe wymiary i zwrotność, aby poradzić sobie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

 • O PRAWDZIWYM napędzie na środkową oś mówimy wtedy, gdy koła napędowe wózka elektrycznego są ustawione centralnie względem jego długości. W przypadku ustawienia z przodu lub z tyłu promień skrętu jest większy (ponieważ wózek potrzebuje więcej miejsca do zawracania). Mniejsze jest również obciążenie koła napędowego, co zmniejsza przyczepność. Q300 M Mini zapewnia najmniejszy promień skrętu i zwiększoną przyczepność dzięki PRWADZIWEJ konstrukcji napędu na środkowe koła.

 • Dzięki PRAWDZIWEJ technologii napędu na środkowe koła, Q300 M Mini zawraca w miejscu, uzyskując bardzo mały promień skrętu wynoszący zaledwie 1120 mm. Dla porównania, wózki elektryczne RWD i FWD muszą „obracać się wokół”  przednich lub tylnych kołach napędowych, przez co promień skrętu jest większy.

 • Mając zaledwie 1060 mm długości (z podnóżkiem montowanym centralnie), Q300 M Mini z łatwością zmieści się w najmniejszych windach i ciasnych przestrzeniach. Jest również wystarczająco lekki (od 103 kg), aby pasował do większości podnośników podłogowych.

 • Dostępny z różnymi odchylanymi podnóżkami, podłokietnikami i kontrolerami, Q300 M Mini zapewni dodatkową przestrzeń, aby zbliżyć się do przedmiotów, takich jak stoły i krzesła.

Ciasna przestrzeń? Poznaj ultra-wąską podstawę!

NA ZEWNĄTRZ

Lepszy

Wąski i zwinny w zatłoczonym mieście, oferujący mnóstwo zalet na zewnątrz — ten kompaktowy wózek elektryczny, wyprzedza konkurencję o ulice!

 • Gdy wózek inwalidzki zatrzymuje się na pochylonym terenie, ruch zatrzymania powoduje szarpnięcie do przodu. To problem, który wyeliminowaliśmy dzięki technologii Anti-Pitch. Możesz poczuć się bezpiecznie i stabilnie siedzieć na swoim siedzeniu.

 • Nasze OPATENTOWANE niezależne, amortyzowane zawieszenie wszystkich kół zapewnia, że ​​wszystkie sześć kół pozostaje na ziemi podczas pokonywania przeszkód i krawężników. Wszelkie nierówności są absorbowane przez amortyzowane zawieszenie, zapewniając miękką i płynną jazdę.

 • Czy nienawidzisz kiedy w pobliżu nie ma łągodnego podjazdu pod krawężnik? Na szczęście Q300 M Mini z kołami napędowymi o średnicy 300 mm (12”) może pokonywać krawężniki do 50 mm. Potrzebujesz poradzić sobie z czymś trudniejszym? Wybierz  kóła napędowe 355 mm (14”) i pokonuj krawężniki do 70 mm.

 • Nasze ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło opracować trwalsze, wysoce wydajne silniki o osiągach, właściwościach jezdnych i zakresie, z którymi inni po prostu nie mogą się równać. Poproś o demonstrację i zobacz, co mamy na myśli.

 • Zasilany mocnymi akumulatorami 56 Ah i  imponującym zasięgiem do 36 km, Q300 M Mini Teens zabierze Cię wszędzie, gdzie chcesz.

Lepszy

ELASTYCZNE OPARCIE SEDEO

Zanurzenie, które trzeba poczuć, żeby uwierzyć!

Zamiast solidnej podstawy, Flexi-Back owija się i dopasowuje do kształtu kręgosłupa, zapewniając lepszy kontakt, komfort i stabilność. Podobnie zintegrowane elementy boczne „obejmują” boki, zmuszając piankę do dopasowywania się do anatomicznych krzywizn. Boczne elementy można regulować niezależnie, aby pomóc w stabilizacji i wyrównaniu tułowia.

Zanurzenie, które trzeba poczuć, żeby uwierzyć!

SYSTEM SIEDZISKA

Siedzisko SEDEO LITE

Łącząc regulowaną i konfigurowalną ramę siedziska z najszerszym wyborem opcji podparcia i pozycjonowania, SEDEO LITE dostosowuje się i zmienia wraz z Tobą.

 • Mocowanie zagłówka jest kompatybilne z zagłówkami SEDEO i WHITMYER, które pomagają zaspokoić szereg potrzeb, od podstawowego podparcia po sterowanie wielopunktowe.

 • Po prostu odchyl podłokietniki do tyłu, aby uzyskać więcej miejsca podczas przesiadania. Dostępne również w wersji zdejmowanej lub rozkładanej.

 • Standardowe oparcie z regulacją wysokości zapewnia oddychającą, miękką osłonę z 4 regulowanymi paskami, aby dostosować ją do różnych pozycji. Zmień na oparcie i poduszkę SEDEO lub JAY, aby zwiększyć komfort i pozycjonowanie.

 • Zintegrowana szyna siedziska oferuje wiele opcji mocowania elementów pozycjonujących, takich jak peloty klatki piersiowej, ud i kolan. Po prostu przymocuj i wsuń na miejsce!

 • Łatwo regulowana długość w celu uzyskania najlepszego możliwego dopasowania. Podnóżki można odchylać, aby ułatwić transfer. Dostępny również elektrycznie regulowany i mocowany centralnie podnóżek.

Siedzisko SEDEO LITE

OPCJE ELEKTRYCZNE

Podnieś siedzisko i jedź z C-Me

Pożegnaj się z jazdą ze zmniejszoną prędkością przy podniesionym siedzisku. Dzięki C-Me (opcja dodatkowa) możesz jednocześnie podnieść siedzisko do 300 mm i jechać z prędkością do 4,8 km/h! W przeciwieństwie do innych wózków, nasze zawieszenie również nie blokuje się, dzięki czemu możesz jeździć tak samo płynnie, nawet przy podniesionym siedzisku. Dodatkowo, dzięki naszym opatentowanym przyciskom z możliwością proramowania, możesz jechać i równocześnie podnosić siedzisko za dotknięciem jednego przycisku.

Więcej opcji elektrycznych
Wheelchair Wheelchair Frame accent

Akcesoria

Q300 M Mini jest dostępny z ponad 98 kombinacjami opcji kolorystycznych - w tym z nowymi wzorami osłony ramy!

 • Pure White Burst
 • Bialy
 • Red Burst
 • Czerwony
 • Grey Burst
 • Floral White
 • Flame Sharp Blue
 • Flame Pure White
 • Flame Hot Red
 • Flame Asteroid Grey
 • Carbon
 • Blue Burst
 • Niebieski
 • Czarny polyskujacy
 • Bialy
 • Srebrny
 • Czerwony
 • Pomaranczowy
 • Zielony
 • Niebieski
 • Czarny polyskujacy

Ze względu na ograniczenia ekranów odwzorowane kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistego koloru lakieru lub materiału tapicerki.

Umów się na pokaz QUICKIE Q300 M Mini SEDEO LITE już dziś.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem broszury do któregoś z naszych produktów? Wybierz jedną z opcji poniżej a my prześlemy broszę w wiadomości E-mail. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie podawaj nam żadnych danych osobowych. Więcej informacji na temat wytycznych dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w naszej polityce prywatności.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane do demonstracji sprzętu rehalibitacyjnego?

Firma Sunrise Medical wykorzysta Twoje dane, aby przesłać Ci potwierdzenie e-mailem i skontaktować się z Tobą w celu zorganizowania demonstracji wybranego sprzętu rehabilitacyjnego z przedstawicielem firmy Sunrise Medical. Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim bez Twojej wcześniejszej zgody. Informacje, które nam przekazujesz, będą przechowywane w Wielkiej Brytanii tak długo, jak to konieczne, by umówić prezentacje i przeprocesować zamówienie (i nie dłużej niż 1 rok).

Zapisz sie do naszego newsletter'a

Wymiary
Całkowita szerokość:520 mm (12" Koła napędowe) / 540 mm (13" Kołą napędowe) / 570 mm (14" Koła napędowe)
Całkowita długość:Od 1060 mm
Szerokość siedziska:385 - 510 mm
Wysokość siedziska:415 - 490 mm
Głębokość siedziska:410 - 510 mm
Pochylenie siedziska:0° - 6° (stałe przechylenie siedziska)
Elektrycznie pochylane siedzisko:Elektryczne przechylenie siedziska 30°
Winda:300 mm
Dodatkowy wzrost (szerokosc):2"
Wysokosc oparcia:460 - 510 mm
Kat pochylenia oparcia:-4° to 16°
Promień skrętu:560 mm
Srodek ciezkosci:Tak
Castor Wheel:7"
Drive Wheel:12" / 13" / 14"
Dane Techniczne/Waga
Maksymalny zasieg:36 km (z akumulatorami 56 Ah)
Wybór predkosci:6 kph / 8 kph / 10 kph
Akumulatory:41 Ah / 56 Ah
Maksymalny kat podjazdu:
Maksymalna wysokosc kraweznika:50 mm (z 12" kołami napędowymi) / 70 mm (z 14" kołami napędowymi)
Swiatla i kierunkowskazy:Yes
Elektronika:VR2 / R-Net
Minimalna wysokosc wózka:Od 103 kg (z akumulatorami 41 Ah)
Całkowita waga:Od 103 kg (z akumulatorami 41 Ah)
Maksymalna waga użytkownika:136 kg
Transport
Crash test?Produkt ten został poddany testom Crash Test i spełnia wymogi ISO 7176-19

Wszystkie dane mogą ulec zmianie bez uprzedniej informacji. Ponadto, nie wszystkie oferowane funkcje i opcje są kompatybilne z wybraną konfiguracją wózka. W celu skonsultowania zapytań prosimy o kontakt z firmą Sunrise Medical.